KD32W804P1B.CEI
KD32W804P1AEP
Sony KD32W804P1AEP
F
LED-/ QLED-TV (30 - 32 Inch, 7
Beperkt op voorraad
Advies nodig?
Bel ons op: 0548-361275. We helpen u graag.
Bezorging
Neem contact met ons op over de bezorgmogelijkheden (in onze regio).
Afhalen
Afhalen op afspraak.
Oude product innemen
U kunt uw oude product bij ons in de winkel inleveren.
KD32W804P1B.CEI
KD32W804P1AEP
Product beschrijving
80cm LED televisie, 32 inch, resolutie: 1.366x768 pixels, High Dynamic Range (HDR 10 - HLG), 50 Hz-Technologie, Input lag: 15 ms, Bravia Engine, DVB-T2, DVB-S2, DVB-C, Dolby Audio, 10 Watt maximaal Gezamenlijk vermogen, compatible met Google Assistant, SmartTV, Android, USB-Recording, Chromecast built-in, WLAN, Energieklasse F
Technische details
Soort
LED televisie 80 cm
inch 32 inch
Beeld
Resolutie 1366 x~
pixels 768 pixels
Beeldtechniek
High Dynamic Range HDR 10 - HLG
Hz-Technologie 50 Hz-Technologie
Input lag 15 ms
Beeldverbetering Bravia Engine
Ontvangst
DVB-T2
DVB-S2
DVB-C
Geluid
Geluidsverbetering Dolby Audio
Gezamenlijk vermogen 10 Watt maximaal
Compatible met
Google Assistant
Comfort
Internet Smart content SmartTV
Besturingssysteem Android
USB-Recording
Hbb TV Ready
Aansluitingen
Common Interface 1 Common Interface
Optische digitale uitgang
HDMI aansluitingen 3 HDMI aansluitingen
Ethernet aansluiting
USB-aansluiting
USB 2.0 2 x
Draadloze verbindingen
Bluetooth
Chromecast built-in
WLAN
Wandmontage
100 x 200 mm