F-QE55LS03FAUX
Samsung F-QE55LS03FAUX
G
LED-/ QLED-TV (50 - 59 Inch, 1
Op voorraad
Advies nodig?
Bel ons op: 0548-361275. We helpen u graag.
Bezorging
Neem contact met ons op over de bezorgmogelijkheden (in onze regio).
Afhalen
Afhalen op afspraak.
Oude product innemen
U kunt uw oude product bij ons in de winkel inleveren.
F-QE55LS03FAUX
Product beschrijving
55cm LED televisie, resolutie: 3.840x2.160 pixels, 4K resolutie, 4K AI Upscaling, Antireflectiecoating, Neural Quantum 4K AI Gen2 Processor, QLED-Technologie, High Dynamic Range (HDR 10+) Adaptive, High Dynamic Range (HDR 10+ Gaming), High Dynamic Range (Q HDR), 100 Hz-Technologie, DVB-T2, DVB-S2, DVB-C, 2.0.2 Soundsystem, Dolby Atmos, 40 Watt maximaal Gezamenlijk vermogen, compatible met Amazon Alexa, Google Assistant, Samsung Bixby, SmartTV, Tizen, AMD FreeSync Premium, TV Plus, WEB-Browser, AirPlay, WLAN, WiFi 5, Inclusief wandhouder
Technische details
Soort
LED televisie 55 cm
inch 55 inch
Beeld
Resolutie 3840 x~
pixels 2160 pixels
4K resolutie
4K AI Upscaling
Antireflectiecoating
Beeldtechniek
Processor technologie Neural Quantum 4K AI Gen2 Processor
QLED-Technologie
High Dynamic Range HDR 10+ Adaptive
High Dynamic Range HDR 10+ Gaming
High Dynamic Range Q HDR
Hz-Technologie 100 Hz-Technologie
Ontvangst
Analoog
DVB-T2
DVB-S2
DVB-C
Geluid
Geluidsverbetering 2.0.2 Soundsystem
Geluidsverbetering 2 Dolby Atmos
Gezamenlijk vermogen 40 Watt maximaal
Compatible met
Amazon Alexa
Google Assistant
Samsung Bixby
Comfort
Internet Smart content SmartTV
Besturingssysteem Tizen
AMD FreeSync Premium
TV Plus
Hbb TV Ready
WEB-Browser
Aansluitingen
Common Interface 1 Common Interface
CI+ 1 CI+
HDMI aansluitingen 4 HDMI aansluitingen
ALLM Auto Low Latency Mode
EARC
USB 2.0 2 x
USB 3.0 1 x
Draadloze verbindingen
AirPlay
Bluetooth
WLAN
WiFi 5
Wandmontage
VESA-aansluiting compatible
200 x 200 mm